Stěhujeme se! Od 21.7.2020 nás najdete v nových prostorách.

17. 7. 2020

Vážení pacienti, rádi bychom vás informovali, že pro vás chystáme nové prostory. Zůstáváme v budově polikliniky, ale posouváme se výš, lépe řečeno nejvýš. Naši ordinaci od úterý 21.7.2020 najdete v 5. patře budovy v pravé části chodby. I nadále u nás najdete sestřičku Šárku v sesterně a paní doktorku Kateřinu ve vyšetřovně. Nově však budeme mít VLASTNÍ ČEKÁRNU.

Pro změnu prostor jsme se rozhodli kvůli stávající malé čekárně, která nenabízí dostatek místa a pohodlí pro vás, naše pacienty. Aktuální epidemiologická situace nás ještě utvrdila v tom, že vlastní čekárna je pro nás nezbytná. Takto budeme mít čekárnu více pod kontrolou a můžeme lépe zajistit, že se nebudou potkávat pacienti infekční s těmi, co jdou třeba jen na prevenci.

Věříme, že pro vás bude nový prostor natolik příjemný, že nám odpustíte i to 5. patro. Pro cestu k nám budete moci využít buď normální výtah a nebo si užít jedinečný Páternoster a pokud jste zdraví a nečeká vás měření tlaku, můžete se trošku zapotit na místním schodišti.

Dejte nám vědět, jak se vám nové prostory líbí. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

Tým Moje doktorka

MUDr.Tereza Hostinská – jednatelka

MUDr. Kateřina Kantorová Gadlinová – vedoucí lékařka

Šárka Šimková – sestra

 

 

 

 

 

 

4