Příspěvek zdravotní pojišťovny

26. 11. 2019

Zdraví máme jenom jedno a nic na světě nám ho nemůže nahradit. Proto bychom se o něj měli starat, jak nejlépe umíme - přinejmenším alespoň můžeme využít příspěvek zdravotní pojišťovny. Na co konkrétně přispívá vaše pojišťovna?

Co hradí VZP pojišťovna?

Pojištěnci VZP pojišťovny mají nárok na úhradu prevencí kardiovaskulárního či onkologického onemocnění, diabetu, poruch duševního zdraví či úhradu očkování, která nejsou hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Rovněž mohou díky členství v klubu získat slevy například na zájezdy, masáže, permanentky, sportovní potřeby nebo pohybové aktivity.

Co dále hradí VZP 

Oborová zdravotní pojišťovna

Klienti OZP mohou využívat kupony na očkování, na preventivní aktivity jako je plavání, vitamíny či rehabilitace, bezplatné vyšetření onkologických onemocnění či pomoc s odvykáním kouření.

Na co všechno přispívá OZP 

Vojenská zdravotní pojišťovna

VOZP přispívá na vyšetření onkologických onemocnění, na očkování, odvykání kouření, kloubní výživu pro seniory, plavání či léčebný tělocvik a regeneraci.

Další příspěvky na prevenci VOZP

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Příspěvky na očkování, hrazená prevence onkologických onemocnění či osteoporózy, vyšetření zrakového nervu, balíčky laserové operace očí, usnadnění života s diabetem, zvýšeným cholesterolem nebo vysokým krevním tlakem má ve své nabídce ČPZP.

Preventivní programy ČPZP 

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra

ZPMV ČR poskytuje příspěvky na očkování, zajišťuje program podpory chronicky nemocných, fond prevence onkologických a civilizačních onemocnění, preventivní sportovní prohlídky, permanentky či organizovaný plavecký kurz.

Výhody pro pojištěnce ZPMV ČR 

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám je zodpovíme a případné nejasnosti vysvětlíme.

4