Prevence v době Covidu

30. 1. 2021

I přes stále se zvyšující počet pacientů s onemocněním COVID-19 nesmíme zapomínat na onemocnění, která tu byla před pandemií a budou tu i po ní.

Vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cukru v krvi nebo třeba počínající rakovina tlustého střeva. Všechna tato onemocnění se mezi námi objevují i v této době a mají jedno společné. Pacient většinou nepozná, že se u něj takové onemocnění objevilo. Právě proto existuje systém preventivních prohlídek.

Díky vyšetřením, která jsou součástí preventivních prohlídek, jsme v ordinacích lékařů schopni tato onemocnění odhalit včas a vhodnou léčbou a změnou návyků ve spolupráci s pacientem zabránit jejich zhoršení a vzniku komplikací.

Nepromeškejte svou preventivní prohlídku ani v této době a objednejte se. V naší ordinaci dodržujeme veškerá opatření proti šíření koronaviru. U nás se bát nemusíte.

 

Nejste naším pacientem a chtěli byste lékaře, který vás včas pozve na prevenci? Kontaktujte nás. Nové pacienty registrujeme a budeme se na vás těšit.

 

A na jaké preventivní prohlídky máte nárok a co je jejich součástí? V našem článku - Preventivní prohlídky vám můžou zachránit život - se dozvíte více.

     

4