Antigenní testování ve firmě FERONA

19. 4. 2021

Antigenní testy ve firmě Ferona a.s.

Onemocnění Covid 19 zásadně ovlivňuje nás všechny. Limity pandemických opatření zasahují do našich osobních i profesních životů. Jednou z cest, jak zabránit dalšímu šíření nemoci je pravidelné antigenní testování ve firmách. Také naše ordinace mojedoktorka nabídla možnost firmám v Hradci Králové a okolí, zajistit profesionální periodické testování jejich zaměstnanců.

Jednou z firem, kde realizujeme antigenní testy zaměstnanců je i hradecká společnost Ferona a.s., kde se náš 5ti členný tým zdravotníků (lékaři, sestry, laboranti) stará o více než 120 zaměstnanců firmy.

Celé testování je velice rychlé a netrvá déle než 2 hodiny včetně veškeré přípravy testování. S ohledem na množství zaměstnanců testujeme ve dvou odběrových týmech. Po dohodě s vedením společnosti Ferona a.s. se naše ordinace mojedoktorka s.r.o. stala od 1.4.2021 poskytovatelem pracovnělékařských služeb a ve spojení s antigenním testováním zajišťujeme také veškerou návaznou administrativu, jako je zavedení karty zaměstnanci, odeslání na pojišťovnu, nahlášení do centrálního registru ISIN, odeslání na test PCR v případě pozitivity + vystavení neschopenky, potvrzení vytvořeného seznamu testovaných zaměstnanců pro interní evidenci, poradenství a konzultace zdravotního stavu lékařem během izolace.

Náš specializovaný tým ordinace praktického lékaře MojeDoktorka v Hradci Králové je připraven po předchozí dohodě pomoci s antigenním testováním i ve vaší firmě. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 724 353 264 nebo napište na email info@moje-doktorka.cz. Rádi vám sdělíme podrobnosti, jak antigenní testování realizovat a případně si domluvíme i konkrétní termín prvních testů.

antigenní testy

praktický lékař HK testování covid

4